Ubytování Rejvíz v Jeseníkách

Written by on 26.10.2019 and posted in Nezařazené.

Ubytování Rejvíz v Jeseníkách

Chcete si užít nádhernou dovolenou v nádherné jesenické přírodě? Nabízíme Vám ubytování v nádherné zrekonstruované roubence, která se nachází v malebném prostředí CHKO Jeseníky. Tato oblast Vám má co poskytnout v každém ročním období.

Poskytneme Vám ubytování v krásné chalupě, která má kapacitu až 15 osob. Najdete zde i ubytování s bezbariérovým přístupem. Velkou výhodou je několik různě velkých ložnic. Náležitý komfort poskytují dvě koupelny a tři toalety. Parkovací místa se nacházejí přímo před domem, takže Vás čeká pohodlný přenos zavazadel. Pokud nevlastníte auto, i tak máte přístup do chaty velice snadný, neboť autobusová zastávka se nachází pouze 50m daleko. K dispozici je Wifi připojení zdarma. Po předchozí domluvě můžete vzít s sebou i čtyřnohého člena rodiny.

Vydejte se s rodinou a přáteli na jedno z nejhezčích míst v naší republice. Tato překrásná oblast jistě potěší rodiny s dětmi, i kolektiv přátel v jakémkoliv věku. Okolí nabízí množství cyklotras a zajímavých tras pro pěší turistiku.